Дизайн салону краси: основні переваги та особливості послуги

Салон краси може стати вигідним бізнесом, який приваблює велику кількість клієнтів. Однак для цього необхідно підібрати приміщення, спланувати його інтер’єр, щоб у ньому поєднувалася функціональність та краса. Для цього варто звернутися до фахівців та замовити дизайн салону краси.

Особливості послуги

У Києві такий сервіс пропонує компанія NSDgroup. Вона розробляє проекти для житлових та офісних приміщень, магазинів, точок громадського харчування та інших підприємств сфери послуг.

Під час розробки дизайну салону краси враховуються такі параметри:

  1. Загальна площа приміщення, його конфігурація, висота стелі та інші фактори.
  2. Визначається кількість робочих зон та їх специфіка. Може оформлятися перукарський, манікюрний, косметологічний зал, створюватись кабінети для спа-процедур, проведення лікувальних сеансів.
  3. Розробляється простір та його оформлення біля входу до салону, у зоні ресепшн, місць очікування відвідувачів.
  4. Оформляються вітрини та вхідні групи, щоб привернути увагу клієнтів, виконувати рекламні функції.

При розробці концепції враховуються стать та вік клієнтів, їх смакові переваги. Також визначається можливий потік відвідувачів, інтер’єр оформляється так, щоб забезпечити максимальний комфорт для них та робочого персоналу салону краси.

Переваги

Розробляючи дизайн салону краси, фахівці компанії враховують його розмір та тип публіки, яка відвідуватиме заклад. Надмірно розкішне оформлення салону, розрахованого на масове відвідування, відлякає значну частину потенційних відвідувачів, адже вони розраховуватимуть на середню ціну за послуги.

Аналогічно варто розраховувати на оформлення для багатих клієнтів. У цьому випадку зовнішній вигляд салону повинен говорити про високу вартість послуг та залучати лише заможних відвідувачів.

Дизайнери компанії добре розуміються на психології людей, знають, як оформлення може сприяти репутації закладу.

Проект розробляється з визначенням найдрібніших деталей. Він не повторює шаблони, є оригінальним, але враховує всі сучасні тенденції в оформленні простору.

Важливим фактором стане авторський нагляд, коли фахівці забезпечують спостереження за перебігом робіт, контролюють матеріали, що вчасно попереджають недоробки з боку робітників. Дизайнери допоможуть з підбором матеріалів, декоративного оздоблення, меблів.

Leave a comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.