Компоненти гідравлічних систем: різновиди та використання

Гідравлічні системи складаються з різних компонентів, які працюють разом для передачі та керування рідиною під тиском. Такі пристрої перекачують рідину з резервуара і направляють її в циліндри гідравлічні або мотори.

Щоб забезпечити нормальну експлуатацію системи, необхідно застосовувати відповідні олії та мастила. Масла та мастила для гідравлічних систем на ринку представлені різних марок, тому потрібно проконсультуватися з фахівцем та прийняти оптимальне рішення. Правильно обрана олія дозволить забезпечити ефективне обслуговування гідравлічних систем.

Складові компоненти

Система складається з наступних компонентів:

  • гідравлічний циліндр;
  • мотор;
  • клапан;
  • резервуар.

Циліндр дозволяє перетворити енергію рідини під тиском на механічний рух. Гідравлічний циліндр складається з циліндричної труби, поршня та тяги. Під тиском рідини поршень рухається всередині циліндра, створюючи силу та переміщення. Гідравлічний мотор перетворює енергію рідини під тиском на механічне обертання. Гідравлічний мотор приймає рідину під тиском і використовує її для приводу валу, що обертається. Клапан управляє потоком рідини у системі. Клапани регулюють тиск, напрямок потоку та об’єм рідини. Резервуар є ємністю, що містить гідравлічну рідину. Резервуар служить для зберігання та охолодження рідини, а також для забезпечення її постійного доступу до системи.

Щоб система функціонувала правильно, потрібно використовувати лише перевірені, сертифіковані компоненти. ТОВ “ПРО-ПАРТС” виробник запчастини для гідравлічного обладнання, тому на сайті компанії завжди можна знайти перевірені, якісні компоненти. Важливими складовими є шланги та трубопроводи. Вони використовуються передачі рідини між компонентами гідравлічної системи.

Трубопроводи зазвичай виготовляються із металу, а шланги – із гнучкого гумового матеріалу. Фільтри служать для очищення гідравлічної рідини від забруднень і дрібних частинок, щоб запобігти пошкодженню компонентів системи. Компоненти гідравлічних систем найрізноманітніші, вони можуть використовуватися залежно від її конкретного застосування та вимог. Якщо не зможете визначитися з вибором компонентів, слід порадитись із фахівцями.

Leave a comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.