Найкращі меблі для офісу: різновиди та як правильно обирати

Офіс – це не лише приміщення. Це і люди, і техніка, і всілякі меблі. Про останню варто поговорити докладніше. Цій темі часто приділяють недостатньо уваги, і ефективність співробітників знижується, а відвідувачам офіс здається не особливо представницьким.

Просто нагуглити інтернет-магазин офісних меблів недостатньо. Потрібно підійти до питання з розумом.

Що потрібно купити

Які предмети меблів потрібні? Все залежить від розмірів офісу. Якщо приміщення досить велике, багато кімнат, можна розділити його на різні функціональні зони і повноцінно використовувати. Якщо місця мало, доведеться обмежитися стандартним набором. Це:

  • офісні столи з місцем під системний блок та висувним столиком для клавіатури;
  • офісні крісла з регулюванням по висоті;
  • крісла чи стільці для відвідувачів;
  • шафи та стелажі документації та розміщення необхідних речей.

Якщо є можливість зробити окремий кабінет керівника, нехтувати не варто. Стіл та крісло потрібні особливі, представницькі. Для зони переговорів знадобиться стіл для брифінгу зі зручними стільцями, проектор з екраном. Зона відпочинку – це зручний м’який диван, кавовий столик, невелика стільниця для кавоварки з електрочайником. Якщо достатньо місця для кухні, потрібні шафки і тумби, компактна стільниця, невеликий обідній стіл зі стільцями. Загалом досить великий офіс — ціла окрема держава.

Правила підбору

Меблі для офісу мають особливі властивості. З класичними меблями порівнювати її складно складно: офісна піддається більш інтенсивній експлуатації, і її молодші колеги витримають недовго. Кожен предмет має бути міцним, надійним, довговічним.

Функціональність – другий важливий пункт при виборі меблів. В офісі вона зазвичай поєднує кілька функцій: за столом зручно писати і працювати з комп’ютером, крісло регулюється, стіл для брифінгу оснащений розетками і мікрофонами. Чисто декоративних предметів краще уникати.

При цьому офісні меблі повинні бути комфортними. Купувати незручні дешеві моделі безглуздо: дискомфорт сильно зменшить продуктивність. Важливо враховувати індивідуальні особливості працівників. Якщо зростання відрізняється від стандартного, доведеться підбирати крісло та стіл відповідної висоти. Для повних знадобляться особливо міцні крісла, здатні витримати велику вагу.

Нарешті, предмети меблів повинні мати представницький вигляд і поєднуватися між собою. Офіс повинен справляти хороше враження на клієнтів та не відволікати співробітників від роботи. Важливо дотримуватись єдиного стилю. Відсилання до корпоративних кольорів – те, що потрібно, щоб зробити образ більш цілісним. Як варіант, можна купувати меблі комплектами.

Leave a comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.