Як правильно купувати квитки на потяг через інтернет

З появою Інтернету виконання багатьох звичних процедур значно спростилося. Так, наприклад, щоб придбати квиток на потяг у будь-якому напрямку, більше не доводиться їхати на вокзал.

Про стомлююче стояння в чергах у касі також можна забути. Тепер укрзалізниця квитки купити онлайн можна за лічені хвилини на сайті proizd.ua, абсолютно не докладаючи зусиль.

Купівля квитків на сайті

Зайшовши на сайт, можна негайно розпочати купівлю квитків. Для цього слід вказати найважливіші характеристики:

 • станцію відправлення;
 • пункт прибуття;
 • дату подорожі.

Вказавши всі необхідні параметри, слід натиснути на кнопку “Знайти квиток”. Результат буде відображатися на екрані у вигляді списку доступних на вказану дату поїздів, що прямують за цим маршрутом.

Далі потрібно приступити до оформлення покупки:

 1. Вибрати зі списку підходящий поїзд.
 2. У поїзді вибрати вагон та місце з доступних для придбання.
 3. Ввести дані пасажира, необхідних оформлення квитка на поїзд.
 4. Квиток слід сплатити негайно. Для оплати можна скористатися будь-яким доступним способом.

При покупці на електронну пошту покупця, яку він вказав у процесі оформлення замовлення, відправляється електронна версія квитка. На телефон надходить СМС.

Далі залишається пройти електронну реєстрацію, щоб не довелося друкувати квиток.

Плюси

Більшість сучасних людей вважають за краще купувати квитки на поїзд у режимі онлайн. У такого способу придбання безліч плюсів:

 1. Головна перевага придбання квитків на сайті – суттєва економія часу.
 2. Купувати квитки на поїзд онлайн дуже зручно. Не треба нікуди їхати, стояти у пробках, чекати своєї черги на касі. Можна просто зайти на сайт та виконати ряд нескладних дій для покупки квитка.
 3. Легко придбати квиток, навіть перебуваючи в іншому місті чи країні. Це дуже зручно, адже іноді потрібно придбати квиток іншій людині, наприклад, літнім родичам, які не користуються Інтернетом.
 4. При заповненні даних у спокійній домашній обстановці важко припуститися помилки. Тоді як у шумі та метушні вокзалу легко заплутатися та переплутати дані.
 5. На сайті існує розділ Довідка, де можна дізнатися актуальну інформацію з усіх питань. Наприклад, умови проїзду дітей, вимоги до перевезення тварин тощо.

Якщо виникають труднощі з придбанням квитків, можна отримати допомогу онлайн.

Leave a comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.